Dr. Rechnitzer János rektorhelyettes az OTKA Bizottság tagja lett

GYŐRI PROFESSZOR A TUDOMÁNYOS KUTATÁSI ALAPPROGRAM VEZETÉSÉBEN

A Magyar Rektori Konferencia javaslatára az Országos Tudományos Kutatási Alapprogramok (OTKA) Bizottsága tagsági teendőinek a következő három évben történő ellátásával bízta meg Orbán Viktor miniszterelnök dr. Rechnitzer János egyetemi tanárt, a Széchenyi István Egyetem rektor-helyettesét.

A Magyar Közlöny legutóbbi számában megjelent határozat szerint a Magyar Tudományos Akadémia elnöke javaslatára dr. Blaskó Gábor professzor, a Magyar Tudományos Akadémia rendes tagja, a Magyar Rektori Konferencia javaslatára dr. Farkas István egyetemi tanár, a Szent István Egyetem Környezetipari Rendszerek Intézet igazgatója, dr. Rechnitzer János egyetemi tanár, a győri Széchenyi István Egyetem rektor-helyettese, dr. Szalay Péter egyetemi tanár, az Eötvös Loránd Tudományegyetem Elméleti Kémiai Laboratórium vezetője, az Országos Közgyûjtemények Szövetsége elnöke javaslatára dr. Cseri Miklós, a szentendrei Szabadtéri Néprajzi Múzeum főigazgatója lett az Országos Tudományos Kutatási Alapprogramok Bizottsága tagja.