A XXXII. OTDK győri sikerei

2015. Március 26. és április 18. között több ezer hazai és határon túli magyar hallgató mérte össze tudását a legnagyobb felsőoktatási tudományos versenyen, az Országos Tudományos Diákköri Konferencián, amelyre immár 32. alkalommal került sor. A 16 szekcióba nevezett dolgozatok szerzői az egyetemek és főiskolák e téren legkiválóbb hallgatói. A kétévente megszervezett konferencia és verseny helyszínei a hazai és határon túli magyar felsőoktatási intézmények.

Egyetemünk 10 szekcióba delegált hallgatókat, mindannyian színvonalas előadással járultak hozzá Egyetemünk hírnevének öregbítéséhez és eredményesen szerepeltek a megmérettetésen. A versenyen az alábbi eredmények születtek:

I. helyezés 5 db
II. helyezés 10 db
III. helyezés 1 db
Különdíj 14 db

Helyezettek részletes listája

Szívből gratulálunk minden résztvevőnek és felkészítőjének az eredményes szerepléshez!

Ha Te is kedvet kaptál a diákköri versenyeken való részvételhez, böngészd a tdk.sze.hu honlapot, valamint a facebook.com/tdksze oldlat, vagy keresd a Diákköri Tanács tagjait és a demonstrátor hallgatókat!

A Széchenyi István Egyetem hallgatóinak a XXXII. OTDK-n való részvételét a Nemzeti Tehetség Program támogatta.