Harsányi István-díjat nyert PhD hallgatónk

A Harsányi István emlékülést tartottak 2013. október 30-án, a BME Oktatói Klubjában Dr. Harsányi István születésének 100. évfordulója alkalmából, a Pro Progressio Alapítvány, a Manager Képzés Alapítvány, a BME Gazdaság- és Társadalomtudományi Kar Menedzsment és Vállalatgazdaságtan Tanszék, a Heller Farkas Alapítvány és a Magyar Innovációs Szövetség szervezésében.

A 2013. évi Harsányi István-díjakat Dr. Dobák Miklós és Dr. Pakucs János adta át az innovációmendzsment területén kiemelkedő teljesítményt nyújtó hallgatóknak.

Harsányi István-Ph.D. Díjat vett át:

• Bak Árpád (Szent István Egyetem, Műszaki Tudományok Doktori Iskola) "A magyar mezőgazdasági gépgyártók innovációs aktivitásának vizsgálata" című pályázatáért
  • Uzonyi-Kecskés Judit (BME Menedzsment és Vállalatgazdaságtan Tanszék) "Termelés szimulációs játék kiértékelésének újszerű megközelítése relatív hatékonyságvizsgálat alkalmazásával" című pályázatáért, és
  • Király András (Pannon Egyetem, Vegyészmérnöki- és Anyagtudományok Doktori Iskola, Folyamatmérnöki Intézeti Tanszék) "Döntéstámogató rendszerekben alkalmazható számítási intelligencián és adatbányászaton alapuló algoritmusok" című pályázatáért.
Harsányi István-Hallgatói Díjat vett át:
  • Nagy Nikolett (Pannon Egyetem, Szervezési és Vezetési Tanszék) "Scrum módszertannal működő TransportX szoftverfejlesztési projekt kiadási folyamatának racionalizálása Kanban módszertani elemekkel" című pályázatáért
  • Dr. Keserű Barna Arnold (Széchenyi István Egyetem, Deák Ferenc Állam-és Jogtudományi Kar) "Védjegyátruházás és iparjogvédelem hazai és nemzetközi viszonylatban" című pályázatáért,
  • Kocsi Péter Gábor (Pannon Egyetem, Szervezési és Vezetési Tanszék) "Projektek kockázatelemzése és érzékenységvizsgálata egy pénzügyi szolgáltatónál" című pályázatáért,
  • Nyikos Annamária (Pannon Egyetem, Szervezési és Vezetési Tanszék) "Termelési folyamat racionalizálása egy nyomdaipari vállalatnál" című pályázatáért, és
  • Kurbucz Marcell Tamás (Pannon Egyetem, Gazdaságtudományi Kar) "Emberi erőforrások optimális kiválasztásának vizsgálata a projekttervezésben című pályázatáért.
  • Paziczki Péter, Keresztesi Luca Éva képviseletében (Budapesti Corvinus Egyetem) "A növekedési cikluson túl: Revitalizáció egy érett szervezetben" című pályázatáért.
Az oklevelek átadását követően a díjazottak 5-5 percben ismertették pályamunkájukat.