Innovatív TMDK díj a Széchenyi István Egyetemen

TMDT                                                   TMK

Pályázati felhívás

Innovatív TMDK díj elnyerésére

A Széchenyi István Egyetem Tudásmenedzsment Központja 100.000 Ft értékű díjat és szolgáltatáscsomagot kíván felajánlani a leginnovatívabb megoldást bemutató és a legnagyobb hasznosítási lehetőséggel bíró TMDK dolgozatok készítői számára.

Pályázati feltételek:

• a 2012/2013-as tanév őszi félévében részvétel az intézményi Tudományos és Művészeti Diákköri Konferencián,
  • innovatív megoldásokon alapuló TMDK téma,
  • a pályázati adatlap elektronikus kitöltése és elküldése Szabados Eszternek a szabados@sze.hu e-mail címre,
  • a TMDK dolgozat feltöltése a TMDK jelentkezési rendszerbe a megadott határidőn belül (2012. november 8-15.).

A pályázati adatlap INNEN letölthető.

Leadási határidő: 2012. november 15.

A beérkező pályaművek közül a Tudásmenedzsment Központ munkatársai és felkért szakértői választják ki a leginnovatívabb megoldást tartalmazó pályázatot. A nyertes TMDK pályamű szerzője 100.000 Ft értékű jutalomban részesül, ami személyi juttatásként kerül kifizetésre. A nyertes dolgozat szerzője igénybe veheti a Tudásmenedzsment Központ további szakmai támogatását is a koncepció megvalósítására, például iparjogvédelmi intézkedések megtételére, illetve üzleti modell elkészítésére. A nyertesnek lehetősége nyílik a SZE-Győr Egyetemi Inkubátorba való beköltözésre is.

A Tudásmenedzsment Központtal kötött szerződés nem érinti a nyertes pályázók szellemi tulajdonhoz fűződő jogait.

Az Innovatív TMDK díj eredményhirdetésére a TMDK ünnepélyes eredményhirdetése alkalmával kerül sor 2012. november 21-én.