Menedzser útlevél a munka világába

Széchenyis hallgatók jelentkezését várják az országban egyedülálló, a tavaszi szemeszterben induló, 40 órás Menedzser Útlevél tréningre, amely az alapvető emberi értékek fejlesztésén keresztül a munka világágába való sikeres beilleszkedést célozza.

A tréning minimum 10 fõ jelentkezése esetén indul és 5 hétvégén zajlik. A jelentkezés feltétele alapszakon 4 lezárt félév, mester szakon 2 lezárt félév. Jelentkezni és érdeklődni dr. Süle Edit egyetemi docensnél a sedit@sze.hu címen lehet. A jelentkezéshez életrajz, motivációs levél és oktatói ajánlás szükséges. A tréning 2015. februárban indul.

A Menedzser Útlevél tréningrõl tájékoztatót és nyilvános beszélgetést tartunk 2015. január 30-án pénteken 11.00 órakor az ÚT-114-ben.  További információk az Egyetemi honlapon és a www.inviatio.hu honlapon érhetõ el.

Rákli-Szabados Eszter tudományos titkár

• SZE, Igazgatási épület 209.
  • Tel.: +3696/503-400/3013
  • E-mail: szabados@sze.hu