Pannon Innovációs és Kreatívipari Konferencia

A Pannon Innovációs és Kreatívipari Klaszter, a Pannon Novum Nonprofit Kft. és NyME FMK Informatikai és Gazdasági Intézet Vállalkozási és Marketing Tanszék idén már 5. alkalommal megrendezésre kerülő InnoLignum Sopron Erdészeti és Faipari Szakvásár és Rendezvénysorozat keretei között innovációs és kreatívipari konferenciát szervez a Nyugat-magyarországi Egyetemen, a Ligneum Látogatóközpontban.

A rendezvényen átadásra kerül az idei Regionális Innovációs Díj, melyet Prof. Dr. DsC Rechnitzer János, egyetemi tanár, a Széchenyi István Egyetem Regionális- és Gazdaságtudományi Doktori Iskola vezetője, a Regionális Innovációs Tanács elnöke, illetve Magyar Dániel a Pannon Novum Nonprofit Kft. ügyvezetője adnak át.

A rendezvényen többek között bemutatásra kerül a Pannon Novum fenntartható városi közlekedés érdekében kifejlesztett mobil napelemes töltőállomás Pedelec-ek számára, illetve a NymE-ERFARET Nonprofit Kft. 3D nyomtatója is.

Helyszín: Ligneum Látogatóközpont, 9400 Sopron, Bajcsy-Zsilinszky u. 4.

Időpont: 2013. szeptember 13. 13:00- 16:30

Részletes meghívót csatolva találja itt.