TALENTn Tehetségfórum
A rendezvényre előzetesn a talentn@lafemme.hu e-mail címen lehet regisztrálni.
08.00-08.30 REGISZTRÁCIÓ
08.30 FELKONFERÁLÁS - Moderátor: Dr. Konczosné Dr. Szombathelyi Márta, TMDT elnök, a házigazda az intézmény részéről
08.35-08.45 KÖSZÖNTŐK
Dr. Kovács Gábor oktatási rektorhelyettes, Széchenyi István Egyetem
Takács Tímea önkormányzati képviselő, a Szociális, Egészségügyi és Lakásügyi Bizottság elnöke
08.45-09.10 NYITÓ ELŐADÁS Tiszttartó Titusz a Class FM Rádió programigazgatója
09.10-09.50 TEHETSÉGEK INSPIRÁCIÓS ELŐADÁSA: Huszár Viktor, Giba Ágnes, Vásárhelyi Dávid, Farkas Dezső
09.50-10.30 KEREKASZTAL BESZÉLGETÉS/1. Téma: sport
Szombati-Serfőző Eszter Győr Megyei Jogú Város Önkormányzat Kulturális és Sport Főosztály, főosztályvezető
Dr. Gyömörei Tamás egyetemi docens, TSK igazgató
Sporttehetségek: Juhász Adrián; Gerháth Fanni;
Szakály Zsófia, és edzője/édesapja dr. Szakály Zsolt, valamint nővére, Szakály Zsuzsanna sporttehetség
10.30-10.45 SZÜNET
10.45-11.05 EGY MENTOR INSPIRÁCIÓS ELŐADÁSA: Illés Gabriella médiaszakember
11.05-11.50 KEREKASZTAL BESZÉLGETÉS/2. Téma: zeneművészet
Dr. Ruppert István egyetemi tanár, Varga Tibor Zeneművészeti Intézet igazgatója
Rigó Ronald volt hallgató, zongoravirtuóz
Hegedüs Petra volt hallgató, Paraszupersztár tehetségkutató 1. helyezettje
Fűke Géza, Győri Filharmonikus Zenekar igazgatója
Ifj. Baross Gábor, Richter János Zeneművészeti Szakközépiskola igazgatója
Baranyai István volt hallgató, művésztanár, valamint növendékei, a Richter János Zeneművészeti Iskola diákjai
11.50-12.10. SZÜNET
12.10-12.20. INSPIRÁCIÓS ELŐADÁSOK (2 x 5 perc)
Veréb András volt hallgató, Sparrow marketing cég alapítója és ügyvezetője
Hancz Patrik jogász szakos hallgató, ELSA Győr Egyesület elnöke
12.20-12.50 HALLGATÓI CSAPATOK BEMUTATKOZÁSA
SZEngine Motorfejlesztő Csapat - bemutatja: Takács Balázs
SZEngergy Team Alternatív Közlekedést Fejlesztő Hallgatói Közhasznú Egyesület - bemutatja: Zámbó Zoltán
SZEnavis Betonkenu Csapat - bemutatja: Fodor Bence és Szigeti Zsófia
Arrabona Racing Team - bemutatja: Varga Dénes
Közlekedésmérnöki és Logisztikai Szakkollégium - bemutatja: Bódis Tamás
12.50-13.20 KEREKASZTAL BESZÉLGETÉS/3. Téma: műszaki tehetségek
Prof. Dr. Kuczmann Miklós egyetemi tanár, dékán, Gépészmérnöki, Informatikai és Villamosmérnöki Kar
Prof. Dr. Baranyi Péter Zoltán egyetemi tanár, a Multidiszciplináris Műszaki Tudományi Doktori iskola vezetője
Dr. Hanula Barna egyetemi docens, dékán, Audi Hungaria Járműmérnöki Kar
13.20-13.40 SIKER SZTORI: Kiss Gergely az ATTRECTO cég tulajdonosa, ügyvezetője
13.40-14.15 KEREKASZTAL BESZÉLGETÉS/4. Téma: építészet
Czigány Tamás DLA tanszékvezető, Ybl-díjas, Prima-díjas és Pro Architectura díjas egyetemi docens
Bodrossy Attila DLA Ybl-díjas és Megyei Príma díjas egyetemi docens
Golda János DLA Ybl-díjas, Prima-díjas és Pro Architectura Díjas oktató
Cseh András DLA Pro Architectura Díjas egyetemi tanársegéd
Farkas Anett építész, a "Gombold újra!" 2012 divatpályázat nyertese
Kőninger Szilárd Junior Prima díjas építész
Tátrai Ádám egyetemi tanársegéd, Média Építészeti Díj nyertese
14.15-15.00 Állófogadás (VIP)