11. Magyar Nemzeti és Nemzetközi Lifelong Learning Konferencia - Győr

A MELLearN - Felsőoktatási Hálózat az Életen Át Tartó Tanulásért Egyesület idén ősszel, 2015. október 15-16. között a győri Széchenyi István Egyetemmel közösen rendezi 11. Nemzeti és Nemzetközi Lifelong Learning Konferenciáját, melynek témája:

Felsőoktatás és társadalmi felelősség
Tudástranszfer partnerségi akciókban és elkötelezettségben

Higher Education and Social Responsibility
Knowledge Transfer through Collaborative Actions and Engagements

Tervezett szekciók:

• A képzők képzése, mint felsőoktatási tudástranszfer és professzió-fejlesztés;
  • Duális képzések, duális kihívások: a felsőoktatás és a munkahelyek tanulási folyamatai;
  • Szervezetfejlesztés, kollaborációk és innovációk a felsőoktatásban;
  • Partnerség-alapú felsőoktatási e-learning és technológiai fejlesztések;
  • A felsőoktatási validációs eszközrendszer kihívásai;
  • Educating for Democratic Governance and Global Citizenship

A konferencia helyszíne: Széchenyi István Egyetem, Győr
A konferencia időpontja: 2015. október 15-16.

A rendezvényen előadások és prezentációk keretében nemzetközileg is elismert kutatók, szakértők elemzik a felsőoktatási környezetben zajló egyéni, közösségi és szervezeti tanulás folyamatait, tényezőit, különös tekintettel ezek tartalmi, módszertani feltételeire.

Amennyiben részt kíván venni konferenciánkon, úgy jelentkezését, ill. előadásának magyar és angol nyelvű absztraktját 2015. szeptember 28-ig az alábbi oldalon tudja feltölteni:

www.mellearn.hu/konf_2015

A konferencia szakmai partnere a Magyar Rektori Konferencia, a Tempus Közalapítvány
és az Európai Egyetemek LLL Hálózata (EUCEN)