Kitekintések – 25 ÉVES A GYŐRI KÖZGAZDÁSZKÉPZÉS

A Széchenyi István Egyetem Kautz Gyula Gazdaságtudományi Kara „Kitekintések – 25 éves a győri közgazdászképzés” címmel tudományos konferenciát rendez

2015. június 11-én, csütörtökön 10 órától.

A plenáris ülés helyszíne az Új Tudástér épület 114-es terme.

A konferencián a részvétel ingyenes, de a Kautz Gyula Gazdaságtudományi Kar előzetes regisztrációt kér, amelyet a gerseig@sze.hu e-mail címen tudnak megtenni 2015. június 3-ig.

Dr. Papp Ilona dékán 10 órakor nyitja meg a konferenciát, köszöntőt mond Fekete Dávid, Győr alpolgármestere. A plenáris ülés előadásait  „Trends in business higher education” címmel dr. Maurits van Rooijen professzor, a  London School of Business & Finance rektora, „The quantification of the impact of structural reforms on long-term economic growth” témakörben dr. Égert Balázs, a párizsi székhelyű  Együttműködési és Fejlesztési Szervezet(OECD) vezető közgazdásza tartja.

A 25 éves győri közgazdászképzés mérföldköveit dr. Rechnitzer János tanszékvezető egyetemi tanár, a Regionális- és Gazdaságtudományi Doktori Iskola vezetője mutatja be.

A negyedszázados visszatekintést és a versenypiaci, üzleti képzési kitekintést adó konferencia díszvendégei a Kar egykori vezetői: dr. Szente Béla, dr. Veress József, dr. Solt Katalin, dr. Rechnitzer János, dr. Józsa László.

A konferencia 13 órától szekciókban folytatódik.

A konferencia weboldala a http://kgk.sze.hu/kitekintesek-25ev.